تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷  ساعت : ۱۰:۰۱
آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان طالقان

آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان طالقان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری طالقان : با حضور مهندس صادقلو فرماندار محترم طالقان و حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه محترم  و جمعی از مسئولین شهرستان طالقان زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان سمیه شهر طالقان به صدا درآمد.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی ، امام جمعه محترم طالقان در آیین بازگشایی مدارس ضمن تسلیت ایام عاشورای حسینی و شهادت جمعی از هم وطنانمان در حمله تروریستی در اهواز و گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : مدرسه سنگر علم و دانش است ، دانش آموزان آینده سازانی هستند که با تعلیم و تربیت و با تحصیل آینده این کشور در اختیار آنان است .وی افزود علم و دانش مایه سعادت و کمال انسان است و موجب سعادت و سربلندی می شود .
مهندس صادقلو فرماندار طالقان نیز در حاشیه این مراسم  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز تحصیلی گفت :دشمنان کوردل نظام هیچ گاه  از دشمنی ها و توطه های خود علیه ملت ایران دست برنمی دارند ولی مردم و نیروهای خدوم نظام جمهوری اسلامی سیلی محکمی بر آنها خواهند زد.
سید سجاد حسینی نسب مدیر آموزش و پرورش شهرستان طالقان گفت:  پاسخگویی و شفافیت در مقابل اولیا و دانش آموزان سر لوحه کار این نهاد است و باید در همه بخشها نمود داشته باشد .


 
 
 

کد خبر : 8248

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : ۲۱۸

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :