تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸  ساعت : ۱۰:۰۰
جلسه بررسی مشکلات راه های مواصلاتی بخش بالاطالقان با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات راه های مواصلاتی بخش بالاطالقان با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات راه های مواصلاتی بخش بالاطالقان با حضور بخشدار بالاطالقان ، رئیس شورای اسلامی بخش بالاطالقان ،نمایندگان اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای و راه و شهرسازی شهرستان طالقان ،مدیر پروژه ،مشاور و برخی از روسای شوراهای اسلامی و دهیاران روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۰ صبح در محل بخشداری بالاطالقان برگزار شد.


بنا به به گزارش روابط عمومی بخشداری بالاطالقان / جلسه بررسی مشکلات راه های مواصلاتی بخش بالاطالقان با حضور بخشدار بالاطالقان ، رئیس شورای اسلامی بخش بالاطالقان ،نمایندگان اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای و راه و شهرسازی شهرستان طالقان ،مدیر پروژه ،مشاور و برخی از روسای شوراهای اسلامی و دهیاران روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه راس ساعت 10 صبح در محل بخشداری بالاطالقان برگزار شد.
در ابتدای جلسه قهرمانی بخشدار بالاطالقان با توجه به دغدغه راه اصلی مردم منطقه از نمایندگان راه شهر سازی نسبت به تسریع در اجرای پروژه و نظارت جامع و کامل بر روند اجرای پروژه مذکور خواستار ارائه گزارشات در زمان مناسب به این بخشداری شد.
درادامه این جلسه نماینده اداره راه و شهر سازی شهرستان طالقان با تاکید بر لزوم اجرای پروژه یکی از دلایل عدم پیشرفت را نداشتن اعتبار لازم و عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز بیان کرد .
در پایان با توجه به توافقات صورت گرفته مقرر گردید:
1.طی تنظیم مکاتبه ای از طریق بخشداری در خصوص ارائه کلیه قراردادها اداره راه و شهر سازی اقدام لازم را انجام دهد.
2.گزارش پیشرفت کار به صورت ماهیانه در اختیار بخشداری بالاطالقان قرار گیرد.
3.مقرر گردید با حضور فرماندار محترم شهرستان ، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ،مسئولین اداره کل راه و شهرسازی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهر سازی شهرستان جلسه ای در محل بخشداری بالاطالقان برگزار گردد.

 
 
 

کد خبر : 12389

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : ۳۵۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026