تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹  ساعت : ۰۰:۳۰
نشست فرماندار با مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز برگزار شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان

نشست فرماندار با مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز برگزار شد

سید سجاد حسینی نسب سرپرست فرمانداری در این نشست که با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان برگزار شد اظهار داشتند: رویکرد این بیمه ارائه خدمات بیمه اجتماعی بلند مدت به کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش‌های مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت شدگان است.
وی تصریح کرد: انتظار داریم با اطلاع رسانی، همکاری، مشارکت و تلاش کارگزاران، بخشداران و دهیاران افراد واجد شرایط روستایی و عشایری شهرستان فاقد بیمه به زودی تحت پوشش قرار گیرند.
ایشان در ادامه بیان داشتند: هدف از این اقدام تأمین رفاه عمومی روستاییان، کشاورزان، و عشایر و بهره مندی آنها از مزیت‌های بیمه‌ای این صندوق است و امیدواریم این صنعت جهت آسایش و رفاه روستاییان عزیز در سطح روستاها گسترش داده تا خانواده‌های بیشتری تحت پوشش این بیمه قرار گرفته و از مزایای آن بهره مند گردند.
فرماندار طالقان گفت: کشاورزان و دامداران و اقشار مختلف در سطح روستاها بعد از گذشت سال‌های زحمت در کار به کهولت سن و پیری می‌رسند که در زمان پیری نیاز به پس‌انداز و درآمد و حقوق دارند که در صورت بیمه می‌توانند از مزایای بیمه استفاده کنند.
وی اضافه کرد: دولت نیز هزینه‌های زیادی در زمینه بیمه روستاییان و عشایر در نظر گرفته و آن را حمایت می‌کند و لذا یک فرصت بسیار مناسب است و بخشداران با جمع آوری لیست افرادی که تحت پوشش این بیمه نیستند می‌توانند گام‌های خوبی برداشته و یک عمل خیر به جای بگذارند.

 
 

کد خبر : 22621

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : ۶۹

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026