تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۵۶
روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان طالقان برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان طالقان به ریاست حسینی نسب معاون فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل سالن اجتماعات جلال آل احمد فرمانداری برگزار گردید .به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان طالقان به ریاست حسینی نسب معاون فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل سالن اجتماعات جلال آل احمد فرمانداری برگزار گردید .
حسینی نسب معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشتند : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی در گستره سیاسی و جغرافیایی دنیا بحث مواد مخدر و گرایش مردم و بویژه جوانان به مواد مخدر است که یکی از تهدیدات اصلی در جامعه بشری محسوب می شود .
وی در ادامه افزود : برای مقابله با آسیب های مواد مخدر ، باید با یک رویکرد اجتماعی به این امر نگاه و با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سطح تقاضا را در جامعه پائین بیاوریم تا به طبع آن سطح عرضه مواد مخدر نیز کاهش پیدا کند .
حسینی نسب گسترش آگاهی در مبارزه با مصرف مواد مخدر را نیازمند همکاری و مساعدت تمامی مردم و مسئولین در تمامی حوزه ها بیان و تاکید نمود: مبارزه با مصرف مواد مخدر زمینه ساز پرورش استعدادها و توانمندی های فرزندان برومند ایران اسلامی است و باید در برگزاری کلاسهای آموزشی اهتمام ویژه داشته باشیم

فایل دانلود:

کد خبر : 17465

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026