تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۰۸:۳۶
روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان

فرماندار طالقان در پیامی آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت

مهندس جهانی نماینده عالی دولت و فرماندار شهرستان طالقان با صدور پیامی ۱۲ بهمن ماه آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی(ره) را به کشور عزیز ایران اسلامی تبریک گفت.


 
 دریچه آن فجر سعادت دمید و فتح، ظفر،  عزت و شکوه سر برآورد و بزرگ‌ترین معجره قرن متجلی گشت.
در چنین روزی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در اوج شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی مردم بپا خاسته به خاک لاله‌گون وطن بازگشتند و انقلاب اسلامی در وصال امت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان
مهندس جهانی نماینده عالی دولت و فرماندار شهرستان طالقان با صدور پیامی ۱۲ بهمن ماه آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی(ره) را به کشور عزیز ایران اسلامی تبریک گفت.
در متن پیام ایشان آمده است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
بهمن ماه ۱۳۵۷، یادآور خاطرات غرورانگیز شهیدان و شاهدانی است که در کوچه‌ها، خیابان و میدان‌ها مردانه در برابر مزدوران ستم‌شاهی در جای‌جای میهن اسلامی ایستادند و سرسبزترین فصل رویش آزادگی و ایمان را در ایران‌ زمین رقم زدند.
ماه بهمن یادآور حضور حماسی و شورآفرین امتی است که به‌فرمان حضرت امام (ره) عاشقانه و آگاهانه برخاستند و تا صبح پیروزی لحظه‌ای دریغ ننمودند و از پیوند امت، مکتب و امام حماسه‌ای عظیم را بوجود آوردند، که از و امام اوج گرفت و امواج انقلاب اسلامی عرصه میهن را در بر گرفت.
امام آمد و عزت مسلمین و شکوه ایران و جهان اسلام را نوید داد و آرمان مجاهدان و شهیدان تاریخ را محقق ساخت، فرا رسیدن این روز عزیز که مصادف است با آغاز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی به همه مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان طالقان تبریک عرض نموده و به روان پاک شهیدان و حضرت امام (ره )درود می فرستم

فایل دانلود:

کد خبر : 17617

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026