تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۰۸:۳۸
روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان

زنگ انقلاب توسط فرماندار در دبیرستان دخترانه سمیه طالقان نواخته شد

زنگ انقلاب با دستان مهندس جهانی نماینده عالی دولت در شهرستان طالقان و با حضور جمعی از روسای ادارات امروز ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه سمیه نواخته شد. مهندس جهانی فرماندار طالقان در مراسم نواختن زنگ انقلاب اظهار داشتند:برگزاری جشن انقلاب یادمان رشادتها و جانفشانی شهدای گرانقدر می باشد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان
زنگ انقلاب با دستان مهندس جهانی نماینده عالی دولت در شهرستان طالقان و با حضور  جمعی از روسای ادارات امروز ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه سمیه نواخته شد.
مهندس جهانی فرماندار طالقان در مراسم نواختن زنگ انقلاب اظهار داشتند:برگزاری جشن انقلاب یادمان رشادتها و جانفشانی شهدای گرانقدر می باشد.
فرماندار در ادامه بیان نمود:بودند بزرگانی که با جان و دل برای حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نمودند و این تاریخ پرافتخار را برای ما برجای گذاشتند.
فرماندار در ادامه تصریح کرد: از شما دانش آموزان می خواهم که شعار اصلی انقلاب را همیشه مد نظر داشته باشید؛ شعار اصلی انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. چهار رکنی که بسیار اهمیت دارد.
مقام عالی دولت در رابطه با جمهوری اسلامی، نیز خاطرنشان کرد: مردمی که قیام کرده بودند؛ نمی خواستند و نخواستند که برتری بیگانگان و استکبار جهانی را بر خود داشته باشند. لذا جمهوری اسلامی یعنی اینکه مردم در همه حوزه ها و امور مشارکت فعالی داشته باشند.
مهندس جهانی در این مراسم تاکید نمود:مردم فقط برای شرکت کردن در راهپیمایی ها و دیگر مراسمات نبایستی دعوت بشوند و حضور پیدا کنند؛ بلکه بایستی آنان را در همه حوزه ها و امور دخیل بدانیم و بستر و زمینه لازم را فراهم نماییم تا مردم متولی امور باشند و مردم باید در سرنوشت خود و کشورشان مشارکت جدی و فعالی داشته و انشااله شاهد حضور مردم در انتخابات در پیش رو خواهیم بود.
ایشان در پایان بیان داشتند: انتظار می رود با حضور شما دانش آموزان و مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان طالقان در مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن و چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیمانی دوباره را با رهبری و نظام جمهوری اسلامی ببندیم

فایل دانلود:

کد خبر : 17618

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026