تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۱۷
روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان

تنظیم توافقنامه احداث بیمارستان با پیگیری های مجدانه فرماندار طالقان

مهندس جهانی نماینده عالی دولت در جلسه ی، تفاهمنامه همکاری احداث بیمارستان شهرستان طالقان را با حضور در ستاد بنیاد برکت پیگیری نمودند.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طالقان
مهندس جهانی نماینده عالی دولت در جلسه ی تفاهمنامه همکاری احداث بیمارستان شهرستان طالقان را با حضور در ستاد بنیاد برکت پیگیری نمودند.
وی با اشاره به توافق اولیه بین دانشگاه علوم پزشکی و ستاد بنیاد برکت جهت احداث ساختمان و تجهیز بیمارستان بیان داشتند: انجام پروژه های متعدد توسط بنیاد برکت در طول سالهای گذشته در حوزه های مختلف و با هدف مشارکت در حوزه بهداشت و درمان می تواند بخشی از مشکلات شهروندان طالقانی را مرتفع نماید.
فرماندار طالقان در این جلسه با تاکید بر احداث بیمارستان و بهره برداری آن به منظور ارائه خدمات به عموم مردم و شهروندان شهرستان طالقان اظهار داشتند : عملیات احداث بیمارستان گام مهمی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد .
مهندس جهانی اظهار داشتند: اعتبار خاصی برای این منظور با کمک خیرین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی جهت تجهیز در نظر گرفته شده و انشااله کلنگ احداث بیمارستان با دستان مبارک جناب آقای دکتر شهبازی استاندار محترم البرز در دهه فجر به زمین زده خواهد شد 

فایل دانلود:

کد خبر : 17716

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026