فرمانداری شهرستان طالقان

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت : ۱۷:۳۰
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان طالقان

فرماندار طالقان تأکید کرد: حضور حداکثری مردم در صحنه پشتوانه ای برای نظام جمهوری اسلامی است.

مهندس علی مهدوی نماینده عالی دولت در شهرستان در دیدار شبانه با حضور در جمع معتمدین، متنفذین، اعضای شوراهای اسلامی، دهیار و تعدادی از خانواده شهدای روستای میناوند در استان تهران بیان کرد: لذت خدمت به مردم، افزایش آگاهی و شناخت نسبت به مشکلات مردم و امیدوار شدن آنها، ازجمله اثرات حضور مدیران و مسئولان شهرستان در جمع مردم و دیدار با آنها است.


فرماندار با اشاره به انتخابات ادوار گذشته و مشارکت مردم در صحنه های انتخاباتی حضور در پای صندوق رای را مهمترین اولویت امروز شهرستان بیان و اظهار داشتند:هدف از برگزاری نشست ها با اهالی روستاها جلب مشارکت حداکثری در انتخابات است.
 
نماینده عالی دولت در جمع معتمدین محلی روستای میناوند که در استان تهران برگزار شد بیان کرد:همه وظیفه داریم از هویت ملی و دینی خود با تمام توان و ظرفیت استفاده کنیم و امروز ما وظیفه داریم در ادامه راه شهدا با حضور و مشارکت در حماسه سیاسی ۱۱ اسفند ماه با رعایت چهار اصل که از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است شرکت و دشمنان فریب خورده ایران عزیز را در به رسیدن اهدافشان ناکام بگذاریم.
 
لازم به ذکر در این نشست اعضای شورای اسلامی روستای میناوند، دهیار و حاضرین دیدگاهها، مشکلات، مسائل و مطالبات خود را بیان کردند و در ادامه فرماندار نسبت به ارائه پاسخ و اقدامات مطالبی را بیان داشتند.
 
سه شنبه ۱ اسفند ماه ۱۴۰۲

فایل دانلود:

کد خبر : 35599

منبع : فرمانداری طالقان

تعداد بازدید : ۱۰۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۱۳۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۴۳۲۸۵نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری طالقان بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.